psí wellness salon
Ostříhaný pes


Vítáme Vás v našem nově otevřeném psím wellness salonu Ostříhaný pes.

Klademe důraz na to, aby se u nás každý zákazník cítil dobře a rád se sem vracel. Nabízíme kompletní péči o Vaše čtyřnohé mazlíčky všech plemen, ras a velikostí. Dále wellness procedury jako perličková lázeň, ozónová terapie, léčivé bahenní zábaly a aromaterapii. Pro všechny služby a procedury máme absolvované odborné semináře a certifikace.

Také se vzděláváme v oblasti nových trendů, střihů a péče. Používáme prvotřídní veterinární kosmetiku italské firmy Iv San Bernard a španělské firmy PSH, které respektují jednotlivé typy kůže a srsti a řeší některé problémy jako snadná česatelnost, prevence zacuchané srsti, výplachy chlupových folikul po trimování, podpora růstu srsti. Její přípravky jsou vhodné jako doplňková léčba kožních onemocnění.

Náš salon se nachází u rodinného domu v Ostravě Výškovicích poblíž Bělského lesa a travnaté louky s velmi dobrou dostupností jak městskou hromadnou dopravou (tramvaj č.11 - zastávka Svornosti), tak autem. Můžete využít parkovací místo přímo před naším domem. Vstup do salonu je bezbariérový. Čekání na pejska můžete využít procházkou v přilehlém lesoparku nebo návštěvou restaurace Starobělská koliba na jeho okraji. Také nákupem v blízkém nákupním centru Shopping park vzdáleném jízdou autem cca 2 minuty.

V našem salonu používáme germicidní UV-C lampu na sterilizaci prostředí a nástrojů. Jedná se o desinfekční lampu, která ničí veškeré plísně, bakterie a viry bez použití chemie.